Lajme

Ishte shpallur i humbur, gjendet i groposur

Një 34-vjeçar i shpallur i humbur që nga data 7 korrik është gjetur i groposur pranë varrezave të një fshati në Nikël të Krujës.

Bëhet fjalë për shtetasin Kejsi Hysa, banues në Gjormë të Kurbinit.

Grupi hetimor ka bllokuar një sërë provash materiale, duke bërë të mundur identifikimin e autorëve të dyshuar, ku njëri prej tyre, shtetasi H.R. është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Krujë dhe është shpallur në kërkim shtetasi A.T.

Ndërkohë po punohet për sqarimin e të gjithave rrethanave të ngjarjes.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë