Politike

Meta: S’u habita nga Kuvendi i mbetjeve

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i dha kohë mazhorancës që të reflektonte deri sot për rishqyrtimin e Kodit të ri Zgjedhor.

Me kalimin e Kodit pa asnjë ndryshim, Meta shkruan se nuk pa asnjë surprizë. Përveçse ndryshoi  etiketimin e rij ndaj këtij Kuvendi.  

“Asnjë surprizë nga Kuvendi njëpartiak i inceneratorëve dhe mbetjeve!

Me qetësi dhe dashuri!”, shkruan Meta në Facebook.


Copyright © Gazeta “Si”
Më Shumë