Lajme

I arratisur në Itali, arrestohet shqiptari në Kurbin

Fred Gjonaj një 43 vjecar nga Kurbini është arrestuar pasi ishte në kërkim nga autoritetet italiane. Mbi Gjonaj rëndonin një sërë akuzash si "Organizatë kriminale", "Vjedhje me armë" dhe "Plagosje". Materialet e mëtejshme i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së PArë Kurbin për veprime të mëtejshme.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë