Ka ndodhur

Humb jetën miniatori në Bulqizë

Në Bulqizës ka humbur jetën një tjetër minator këtë mëngjes.

Astrit Xhafa, në moshën 50 vjeçare ka ndërruar jetë  në një nga galeritë në njësinë administrative Martanesh në Lug të Gjatë.

Xhafa ishte babi i 5 fëmijëve. Dyshohet se ai ka rënë në një gropë brenda galerisë.

Policia dhe grupi hetimor po vijon punën në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të plota për aksidentin.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë