Lajme

Natyrë e qetë dhe moment relaksi në Bunë

Në këto ditë të nxehta, gjithkush do që të largohet nga kryeqyteti ku mbizotëron smogu.
Njerëzit mund të shijojnë momente qetësie edhe në lumin e Bunës që të ofron një natyrë dhe peizazh jashtëzakonisht të qetë.
Një mënyrë për t’u ndjerë ndryshe në ditë fundjave është edhe peshkimi. Siç shihet në këtë foto të shkrepur në Lumin e Bunës një peshkatar po kalon një moment ndryshe dhe të veçantë duke peshkuar në ujërat e këtij lumi…


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë