Trend

E keni parë trendin më të ri të sandaleve?

Vajza, trendet e reja të sandaleve do t’ju magjepsin .

 Kjo verë solli përplot surpriza por ato që mbeten ende trend i ditëve me vapë janë sandalet e dizajnuara.

Koleksionet më të reja çdo ditë e më shumë po mahnitin të gjitha adhurueset e ditëve me diell. Prandaj trend mbeten ende sandalet me diamante dhe gurë të çmuar.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë