Trend

Disa ide dhuratash për dikë që po bëhet nënë për herë të parë

Mikesha juaj po bëhet nënë për herë të parë dhe ju jeni në kërkim të një diçkaje të veçantë?

Më poshtë ju sjellim disa ide, të cilat janë mjaft të veçanta dhe me siguri ajo do t’i mbajë mend gjatë.

Është një ndjesi e re për të; ndoshta as ajo vetë nuk e di se çfarë i duhet më së shumti këtë periudhë të rëndësishme të jetës. Sidoqoftë hidhni një sy galerisë më poshtë.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë