Lajme

Digjet makina e një 42-vjeçareje në Durrës

Një makinë është djegur gjatë orëve të para të natës në lagjen Nr. 11 në qytetin e Durrësit. Zjarri ka prishur qetësinë e banorëve dhe ka shkaktuar momente paniku.

Automjeti ishte në pronësi të shtetases 42-vjeçare, Valbona Kurti.

Në vendngjarje shkuan efektivë të policisë dhe forca zjarrfikëse, ndërkohë grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Më Shumë