Rend dhe Ligj

Dënohet me 10 vjet burg financieri i bandës Habilaj

Armand Kocerri i njohur si financieri i bandës së Habilajve është dënuar me 10 vite burg nga Gjykata e Posaçme. Kocerri akuzohet për veprën penale të “Pjesëmarrjes në grup të strukturuar kriminal” dhe për “Trafikimit të lëndës narkotike”.
Më parë Koçerrit i janë gjetur 4 ton kanabis sativa në banesën e tij në Vlorë.

Më Shumë