Lajme

Dëgjohen dy shpërthime në Lezhë, Policia vihet në lëvizje

Lezha është “shkundur” nga dy shpërthime të pasditen e sotme, duke vënë në alarm Policinë e Lezhës.

Nga mediat raportohet se dy shpërthimet kanë qenë të njëpasnjëshme rreth orës 19:40 dhe 19:41 kryesisht në zonën e Shëngjinit

Deri më tani nuk ka asnjë informacion zyrtar ndërsa shpërthimet raportohet se janë ndier nga banorët në të gjithë zonën. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.


Copyright © Gazeta “Si”
Më Shumë