Trend

Cilat ishin postimet më të bukura në instagram për javën që lamë pas?

Fytyrat që shkëlqenin ishin kudo nëpër postimet e Instagramit gjatë javës së kaluar. Për ta filluar, Irina Shayk na prezantoi me një fytyrë të përsosur gjatë prapaskenave të shfaqjes ‘Burberry’. Diku tjetër, artistja e makeup-it Rachael Krutchkoff na prezantoi një look me faqe të ndezura dhe një fytyrë të rrethuar me perla, të cilin e kishte provuar mbi modelen Saada.

Një model i jashtëzakonshëm flokësh gjithashtu bëri ndryshimin. Stilisti i flokëve Duffy bëri një model gërshetash të ndërthurura me njëra-tjetrën tek modelja Simone Rocha gjatë Javës së Modës në Londër, ndërsa Tracee Ellis Ross kishte lyer sipërfaqen anash syve me një rozë mjaft të ndezur.

Kujdesi për veten kishte një moment të veçantë gjithashtu. Modelja dhe aktorja Ashley Smith bëri një leksion të vogël boksi, Kaia Gerber bëri një maskë fytyre në Milano dhe Ashley Graham mori një pozë joge duke rrezatuar pak para lindjes.

View this post on Instagram

milan this is for you

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

View this post on Instagram

Feeling that mama glow with @glowmaven

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

View this post on Instagram

🎨

A post shared by Eliana Gil Rodriguez (@elianagilrodriguez) on

View this post on Instagram

opulence

A post shared by barbie ferreira (@barbieferreira) on


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë