Lajme

Burrel, aksidentohet turisti zviceran

Një turist zviceran është aksidentuar në qytetin e Burrelit.
Mësohet se turisti ishte duke udhëtuar me motor kur u aksidentua dhe se turisti ka marrë dëmtime të rënda në pjesën e shtyllës kurrizore.
Ai është dërguar në spitalin e Burrelit nga pjesa tjetër e grupit të turistëve.
Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit, ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë