Politike

Basha poston videon: Bashkë do të sjellim ndryshimin

Duke postuar një video me ankesa qytetarësh kryesisht për taksat, kryetari i opozitës, Lulzim Basha, shkruan në Instagram se Rama ka dështuar dhe se zgjidhja mund të vijë vetëm nga opozita.

“A nuk e ndjen edhe ti këtë? Ai vetëm na grabit. Rama ka dështuar. Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë!”, shkruan Basha krahas videos


Copyright © Gazeta “Si”
Më Shumë