Lajme

Aksidentohet udhëtari me biçikletë në Vlorë

Në Vlorë ka ndodhur një aksident i rëndë, ku makina me tip “Volkswagen” ka përplasur një person i cili do pudhëtonte me biçikletë.
I plagosuri është dërguar në spital, ndërkohë që policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Më Shumë