Ka ndodhur

Aksident në Vlorë, autori i mjetit largohet nga vendngjarje

Në qytetin e Vlorës ka ndodhur një aksident rrugor ku ka mbetur i plagosur rëndë një person me iniciale M.S.
Të dhënat zyrtare paraprake kanë bërë me dije se ngjarja ka ndodhur saktësisht në lagjen "Kushtrim".
Ndërkohë është përcaktuar se drejtuesi i mjetit "Benz" nuk është identifikuar pasi është larguar nga vendi i ngjarjes.
Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon punën për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit, ndërsa i plagosuri është në spital.


Copyright © Gazeta “Si”
Më Shumë