Ka ndodhur

Aksident në Shkodër, humb jetën një person

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur këtë të mërkurë në aksin Shkodër-Koplik.

Mësohet se një mjet është përplasur me një motor, e për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i motorit.

Policia e Shkodrës ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

Në përditësim…


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë