Lajme

Aksident me vdekje në Divjakë

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur ditën e sotme në Divjakë, në vendin që quhet pushimi i shoferit.

Një automjet ka përplasur një këmbësor dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

65-vjeçari Shyqo Toshkolla u transportua në spital, por nuk ka arritur që të mbijetojë.

Më Shumë