Lajme

Aksident i rëndë në Durrës, makina përplas për vdekje drejtuesin e një motoçiklete

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor, Durrës – Shijak.

Bëhet me dije se në vendin e quajtur “Katër Rrugët”, Shijak, shtetasi S.D., duke drejtuar mjetin tip BMV ka përplasur mjetin motoçikletë tip Jamaha, pa targa.

Për shkak se përplasja mes dy mjeteve ka qenë shumë e fortë, drejtuesi i motoçikletës ka humbur jetën në vend. Identiteti i viktimës ende nuk është bërë i ditur.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të këtij aksidenti.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë