Trend

9 modele VIP-ash se si mund ti presim flokët e shkurtër në verë

“Një grua që pret flokët është gati për të ndryshuar jetën e saj”, tha stilistja Coco Chanel, e cila, me modelin e saj të flokëve arriti të ndryshonte idealin e flokëve të gjatë.

Nëse je në kërkim të një ndryshimi dhe po mendon për një stil të freskët mbi shpatulla, Cara Delevigne me flokët e hedhura në njërën anë sapo solli modelin më të fundit për stilin e rrugës. Dhe nëse do të tregosh vathët e rinj që ke blerë, modeli parisian i Rihanna-s është i duhuri. Nëse do të kthehesh mbrapa në kohë tek klasikja, bëji si Yara Shahidi dhe shtoji disa balluke.

Ja ku janë 9 modele për t’i provuar në muajin e fundit të verës


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë