Trend

23 golfe për t’u mbuluar plotësisht këtë vjeshtë

Ndryshe nga koha e ngrohtë e verës, kur flitet për modë, arsyeja më e rëndësishme për të dashur vjeshtën është se është koha më e mirë e vitit për tu mbuluar plotësisht. Fatmirësisht, këtë vit, veshja më e rëndësishme e vjeshtës është golfi me mëngë të gjata.

S’ka rëndësi nëse është i mbuluar me printe që tërheqin vëmendjen, apo është thjeshtë në ngjyrë bazike, kjo veshje u pa kudo në pasarelat e vjeshtës 2019. Normalisht të gjithë e kishin kombinuar në mënyra të ndryshme duke e veshur poshtë pulovrave apo fustaneve.

Pas së gjithash, golfet janë të holla por të rehatshme, elegant por praktik, dhe kur vjen puna tek të veshurit ngrohtë, ata duken po aq bukur nëse i vesh vetëm sa mund të duken nëse i përzien me gjithë garderobën tënde të vjeshtës.

Cilido që është stili yt, ka gjithmonë një golf që i përshtatet. Më poshtë, 23 opsione që duhet ti shtoni në garderobën tuaj.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë