Vende dhe Udhetime

10 faqet nga ku mund të prenotoni pushimet e ëndrrave

Nëse po planifikoni për disa ditë pushime në këtë periudhë, por ende nuk keni vendosur se nga ku mund të bëni prenotimin, për hotelin tuaj apo ku dëshironi të qëndroni përgjatë pushimeve; po ju ofrojmë disa faqe në internet që ju zgjidhin gjithçka. Përveç faqes Airbnb, përmes të cilës mund të prenotoni apartamente, hotele në çdo vend të botës, ka edhe disa faqe të tjera që ofrojnë një listë me alternativa të pafundme vendqëndrimesh.

Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi në Asheville, ose një shtëpi Kaliforni me pishinë, hidhni një sy listës më poshtë, ku mund të kërkoni.

HomeAway

VRBO

FlipKey from TripAdvisor Rentals

TripAdvisor Rentals

TurnKey Vacation Rentals


Wimdu

Couchsurfing

Booking.com Apartments

Home Exchange

https://www.instagram.com/p/Be-LEITgfcE/?utm_source=ig_embed

Innclusive

View this post on Instagram

How dreamy! @marwaatik ❤️

A post shared by Innclusive (@innclusive) on


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë

Vende dhe Udhetime

Vjeshta në botë…

Vende dhe Udhetime

Kujtimet e trishta të Bejrutit