Lajme

Zbret nga autobusi, aksidentohet rëndë 11-vjeçari në Shkodër

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Shkodër-Velipojë dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një 11-vjeçar. Ngjarja e rëndë ndodhi në njësinë Berdicë. Mësohet se i mituri është aksidentuar nga një mjet.

Shtetasi E. R ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Shkodrës nën kujdesin e mjekëve. 11-vjeçari sapo ka zbritur nga autobusi kur është përplasur nga një mjet.

Policia është në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit. 


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë