Lajme

Tiranë, merr flakë ‘Benzi’ në lëvizje

Një mjet tip “Benz” ka marrë flakë në lëvizje rreth orës 14:15, në rrugën “Arkitekt Kasemi” në Tiranë.

Drejtuesi i mjetit A.D nuk ka pasur lëndime. Fatmirësisht ka pasur vetëm dëme materiale. 

Po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore dhe proceduriale për përcaktimin e shkakut dhe rrethanave të rënies së zjarrit.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë