Lajme

Tiranë, digjet makina e drejtoreshës së Qendrës Sociale

Një automjet është djegur gjatë orëve të natës në Tiranë, në rrugën “Hamdi Cenoimeri”.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:50, ku automjeti tip “Benz” në pronësi të shtetases M. A., (Drejtoreshë e Qendrës Sociale në Kombinat) është djegur plotësisht.

Sipas policisë, nga hetimet paraprake dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme. Ndërkohë, po punohet intensivisht për identifikimin e dhe kapjen e autorit.


Copyright © Gazeta “Si”
Më Shumë