Lajme

Tirana dridhet sërish nga tërmeti

Një tjetër lëkundje tërmeti është ndier ditën e sotme në Tiranë, Kavajë dhe Rrogozhinë.

Tërmet ishte me  magnitudë 4.7 ballë me epiqendër 31 km larg Tiranës.

Tërmeti u ndje në orën 15:05, epiqendrën e kishte në Rrogozhinë.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë