Lajme

Të dielën Fitër Bajrami, Rama: Fundjava, njësoj si e shkuara

“Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara…Ta kaloni sa më qetë…”, shkruan kryeministri Edi Rama.

Edhe pse këtë të dielë është Fitër Bajrami, kryeministri Edi Rama nuk ka njoftuar ndryshime.  

Fundjava e kaluar ishte për të moshuarit të cilët mund të dilnin deri në orën 10:00 dhe nënat me fëmijë nga ora 11:00 deri në orën 17:30.

Të shtunën do të qëndrojnë hapur ushqimoret dhe farmacitë deri në orën 17:30, ndërkohë që të dielën gjithçka do të jetë e mbyllur.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë