Futboll

Si e mban topin me gjoks mbretëresha braziliane e futbollit në rërë (video)

Natalia Guitler është një sportiste profesioniste e futbollit në rërë. Në videon e saj të fundit tregohet duke mbajtur topin me gjoks, sëbashku me një kolegen e saj. Dhe topi nuk bie asnjëherë përtokë.
Natalia Guitler është konsideruar si mbretëresha braziliane e futbollit në rërë. Bukuroshja braziliane ka aftësi të shkëlqyeshme me top.

Ajo gjithashtu ndiqet nga mbi 900 mijë njerëz në rrjetin social “Instagram”. Guitler është shumë e aftë në truqet e saj me top dhe konsiderohet si një lojtare mjaft e talentuar. Ajo madje ka luajtur edhe me legjenda të tilla si Ronaldinho apo Neymar.

 

Më Shumë