Lajme

Sherr mes dy të rinjve në Vlorë, plagoset me armë 18-vjeçari

Një 18-vjeçar, me inicialet B.B., është plagosur në këmbë mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në lulishten pas Universitetit në zonën e Skelës dhe gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetën.

Policia thotë se ka identifikuar autorin ddhe është vënë në nddjekje të tij. Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta midis autorit dhe të plagosurit, ku ky i fundit është paraqitur në spitaal rreth orës 19:45 me plagë në këmbë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë