Politike

Pushimi i çështjes CEZ, Taulant Balla ankimon vendimin

Kreu i grupit të Partisë Socialiste, Taulant Balla, përmes një mesazhi në  rrjetin social “Facebook” ka sulmuar gjyqtarin e çështjes CEZ pasi gjykata e Tiranës vendosi që të mbyllë hetimet,

Balla njoftoi se do ta ankimojë vendimin dhe gjetjet e reja do t’i kalohen SPAK-ut. Në mesazhin e zotit Balla çështja e CEZ cilësohet një ndër dosjet më të rënda të korrupsionit në vendin tonë.

Siç kishim paralajmëruar, i njëjti gjyqtar “KÇK” i cili në mënyrë skandaloze rrëzoi akuzat për Lulzim Bashën “675 mijë…

Gepostet von Taulant Balla am Freitag, 24. Januar 2020
 

Më Shumë