Media Galeri

Pamje mahnitëse nga kulla më e re e vrojtimit në Manhattan

Në One Vanderbilt, një rrokaqiell prej 93 katesh në Manhattan është hapur një kullë vrojtimi në katet e fundit ku njerëzit do të mund të shohin gjithë qytetin dhe pamjet janë thjesht mahnitëse.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë