Lajme

Orges Shehi, trajneri i ri i Korçës

Skënderbeu i Korçës prezanton sot trajnerin e ri, Orges Shehi.

Orges Shehi duhet të themi që ka një karrierë të gjatë futbollistike me Skënderbeun, plot 8 vite, 7 herë kampion dhe ish-portier deri në sezonin e fundit.

Shehi zëvendëson Dajën që u largua sepse nuk ra dakord për projektin e ri, që për shkak të përjashtimit të klubit nga Kupat e Europës parashikon më pak shpenzime.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë