Njerez

Një mjeshtër në photoshop

I kemi parë edhe ne shumë herë dhe prape nuk arrimë të gjejmë një gabim në punën e këtij të riu. Andrei është nga Bukureshti dhe mund të quhet fare mirë një mjeshtër photoshop-i ku fotografitë që ai poston në rrjetet sociale marrin jo pak reagime ku shumica dhe shprehen se janë të mahnitur nga puna e tij.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë