Media Galeri

Një autograf për dy persona nga kampioni Novak Gjokoviç

Numri 1 i tenisit botëror, Novak Gjokoviç, sapo ka fituar “Australian Open”. Ai tregoi sërish se është më i miri, pasi mundi në finale rusin Danil Medvedev.

Novak Gjokoviç me trofeun e kampionit të "Australian Open". Gazeta Si, 22 shkurt 2021

Pas fitimit të trofeut, Gjokoviç ka relizuar në Melburn setin e zakonshëm fotografik të kampionit. Mes shumë pozash te tenistit serb spikat dhe kjo foto, ku ai shfaqet duke lënë një autograf në barkun e një gruaje shtatzënë. Një autograf për dy persona…


Copyright © Gazeta “Si”
Më Shumë