Moti

Moti na rikthen temperaturat e larta

Dita e fundit e muajit korrik do të mbyllet me temperatura të larta dhe mot të stabilizuar. Gradualisht do të rikthehet i nxehti nga Afrika i cili, do të dominojë edhe në fillim të muajit gusht. Ditën e nesërme do të kemi mot me diell dhe temperatura ne rritje.
Zonat malore 18-33 gradë celsius.
Zona e ulëta 20-37 gradë celsius.
Zonat bregdetare 21-35 gradë celsius.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë