Politike

Mediu tregon se video e projektit të hekurudhës është e vjedhur: Mashtrimi 3D i Edi Ramës

Kryetari i partisë Republikane të Shqipërisë, Fatmir Mediu, ka ndarë në rrjetet sociale një video ku tregon se projekti i qeverisë për hekurudhën Tiranë-Rinas-Durrës është i vjedhur nga një projekt në Katar.
Në post të dyja videot janë të njëjta, por me mbishkrime të ndryshme.
Mediu shkruan: "Mashtrimi 3D i Edi Ramës nuk ka ngelur më përveç mashtrimeve pa fund me trena, aeroplana dhe aeroporte."


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë