Politike

S'ka garanci për negociatat, Michel: Nuk kemi unitet

Kryeministri Edi Rama dhe Presidenti i Këshillit Europian, Charles Michel, që ndodhet këtë të premte në një vizitë zyrtare në Tiranë dolën në një konferencë për shtyp në përfundim të takimit të tyre.

Rama tha para takimit se me kreun e Këshillit do të bisedohej për Konferencën e Donatorëve që do të organizohet për t’u ardhur në ndihmë të dëmtuarve nga tërmeti i 26 nëntorit të vitit të kaluar.

Më Shumë