Media Galeri

Libri me fotografitë idilike nga Gray Malin, fotografit të NYT

Gray Malin, fotografi i New York Times, ka vendosur të publikojë librin e tij me fotot  idilike nga bregu i Amalfios dhe deri në Los Anxhelos.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë