Lajme

Kryeministri Rama paralajmëron arrestime të tjera, thumbon opozitën

Kryeministri Rama, përmes dy statuseve në rrjetet sociale ka paralajmëruar arrestime të tjera në javët në vijim. Kreu i qeverisë nuk humbur rastin të thumbojë edhe opozitën pas reagimeve të përfaqësuesve të saj në lidhje me largimin e Saimir Tahirit si deputet dhe arrestimin e Arbër Cekajt në Gjermani.

https://twitter.com/ediramaal/status/992407199711399937
https://twitter.com/ediramaal/status/992408764824408064


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë