Jete & Stil

Kate sjell ne jete “bebin mbreteror”

kate shtatezene

Ja ku vjen edhe lajmi qe  britaniket prisnin, Kate Midleton i jep fund pritjes se embel. George 5 vjec dhe Charlotte 3 vjec pritet te behen me nje moter ose vella. 

Dukesha e Cmbridge eshte pare te hyje ne spitalin St.Marie te Londres ne oret e para te mengjesit. Lajmi eshte publikuar nga Pallati mbreteror permes rrjetit Twitter.

https://twitter.com/KensingtonRoyal/status/988317286145646592

Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë