Teknologji

Ide dhuratash për Krishtlindje, miqve që duan teknologjinë

Meqë jemi në prag të festave të fundvitit, një nga gjërat kryesore për të cilat duhet të mendojmë janë edhe dhuratat. Shpesh herë kjo pjesë kthehet në dilemë dhe shqetësim për shumëkënd prej nesh, kjo pasi ndonjëherë është e vështirë të dish se çfarë të zgjedhësh për njerëzit e dashur.

Sot do ju sjellim disa ide për të pasionuarit pas teknologjisë. Nëse keni ndonjë mikë apo mikeshë ose edhe një nga familjarët tuaj, që më shumë se gjithçka vlerësojnë pajisjet teknologjikee, ne ju sjellim disa ide.

Dhurata tuaja mund tua bëjnë jetën më praktike.

kufje virtuale 
Televizioni i mrekullueshëm OLED 
Bokse zëri, i vogël

Iphone XS dhe XS Max
Projektor Minibeam
Një pajisje që ndihmon vajzat të bëjnë flokët me onde
Karikues telefonash
Kufje
 

Më Shumë