Media Galeri

“I vetëm në shtëpi” tani është edhe Lego

Këtë javë, kompania daneze e Lego zbuloi setin e saj më të madh deri më tani. Është shtëpia ikonike e Kevin McCallister nga “I vetëm në shtëpi” dhe është një mrekulli prej 3,955 pjesësh e mbushur me momente nga filmi.

Kevin mund të rrëshqasë në shkallë, të vendosë një hekur rrobash në fytyrën e Marvit, të zbresë nga pema, të zihet me hajdutët dhe më shumë. Seti do të dalë në shitje më 1 Nëntor për 250 dollarë dhe ndoshta është dhurata perfekte për festat e fundvitit.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë