Lajme

Gjendet i pajetë një burrë te Liqeni Artificial

Rreth orës 13:00 të ditës së sotme një burrë rreth moshës 60-70 vjeç është gjetur i pajetë në bregun e Liqenit Artificial në Tiranë.

Nga këqyrjet paraprake në trup nuk rezulton të ketë shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Po punohet për sqarimin e rrethanave dhe identifikimin e trupit të pajetë.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë