Lajme

Të gjithë në Elbasan, Tirana bosh

Tirana sot është bosh. Ajo që bie më së shumti në sy është mungesa e trafikut nëpër rrugë, pasi është ditë pushimi dhe një pjesë e mirë e kryeqytetasve ka shkuar të festojë në Elbasan.
Moti sot karakterizohet nga vranësirat dhe temperaturat e ulëta, gjë që kushtëzoi edhe festimet e “Ditës së Verës” në kryeqytet. Tirana do të festojnë të dielën, më 17 mars, pasi frika e shiut bëri që bashkia të shtyje aktivitetet.

Më Shumë