Lajme

Fillon mbledhja e grupit tw PD

Kreu i PD, Lulzim Basha ka mbledhur grupin demokrat per zhvillimet e fundit ne brenda partisw.

Paraditen e sw henes , lideri i opozites, Basha mblodhi grupin e PD per te diskutuar kundershtite mes demokrateve. Ne fjalen e tij lideri demokrat u fokusua e ne problemet brenda deputeteve pro dhe kunder tij. 

basha ne grupin e pd

Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë