Moti

Dimri ka harruar të kthehet

Vendi ynë po vazhdon të jetë në ndikimin e masave ajrore të nxehta nga Afrika të cilat na kanë shoqëruar gjatë gjithë muajit tetor.

Ditën e nesërme duke përfshirë fundjavën, moti do të mbetet me diell dhe temperatura të larta deri 26-29 gradë celsius.

Reshjet e shiut dhe rënie të temperaturave parashikohen në ditën e fundit të muajit tetor dhe fillimi i muajit nëntor.

Më Shumë