Media Galeri

Ceremonia e hapjes së Lojërave Olimpike të Tokios

Me flakadanë të mëdhenj dhe fishekzjarrë shumë ngjyrëshe  ndriçojnë qiellin gjatë ceremonisë së hapjes së Lojërave Olimpike të Tokios. Në një stadium kombëtar pothuajse të zbrazët, pa asnjë energji tifozësh, shfaqja filloi me një atlet të vetëm që ishte i gjunjëzuar në qendër të stadiumit. Ndërsa qëndronte, hija pas saj mori formën e një fidani në shenje shprese./The Guardian/


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë