Hyr
Anija italiane e mbytur në Sarandë Anija italiane e mbytur në Sarandë

Vizatimore

Superheronj të rinj myslimanë po dalin nga faqet e librave komikë

14:21 - 8 Qershor

Nga Gazeta Si - Në fund të viteve 1930, kur Batman-i dhe Superman-i për herë të parë hapën rrugën e tyre nëpër libra komikë, formula për një superhero ishte e thjeshtë: një burrë i…

Rikthehet Banski!

14:14 - 25 Prill