Lajme

Berisha: Po festoni me Habilajt. Tahiri: Pse je çmendur kështu?

Teksa ka mbaruar fjalën e tij në Kuvend, ish kryeministri Berisha ka vijuar lidhjen direkte në profilin e tij në Facebook, teksa filmon dhe Saimir Tahirin në sallë.

Tahiri: Sa ke rrjedhur mo burrë, pse je çmendur kështu?

Berisha: Po festoni me Habiljat.

Tahiri: Po pse je çmendur kështu?

Berisha: E di çi bëri Edi Ramës dje apo jo? Po nuk fole të nxora dosjen i tha. Ja ku e keni dëshminë e kryeministrit tuaj?

Tahiri: Pse je çmendur kështu?

Si.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë