Lajme

Belgjikë, qëllohen për vdekje dy efektivë policie

Një person ka qëlluar dy oficerë të policisë në qytetin belg belg të Liezit, raportojnë mediat belge

Mësohet se sulmuesi është neutralizuar dhe se situata tani është nën kontroll.

Sipas njoftimeve, i dyshuari gjithashtu mori peng një grua. Nuk është ende e qartë nëse gruaja është lënduar ose çfarë gjendje është autori i ngjarjes.

Incidenti ndodhi të martën në mëngjes, dhe detajet rreth ngjarjes janë ende të paqarta.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë