-----


About: fatjonrupi

Website
Profile

Posts by fatjonrupi:

Rend dhe Ligj

Pandemia nuk i ndal klandestinët-Agjenci nga Athina organizojnë trafikun

Ende vritesh për virgjërinë, pas një muaji martesë dhëndri kujtohet: Nuk ishte e virgjër

"Për një drogaxhi denoncon oficerin e antidrogës". Cila është çështja që u mbyll nga policia?

Vritet biznesmeni i ndërtimit në Himarë. Autori: I kam dhënë tokën, s'më ka dhënë lekët

“E treta e vërteta”, Meta çon në KED 10 emra për një post në Kushtetuese

Ka ndodhur

Tre të vdekur nga Covid-19. Shtohen të infektuarit, 295 raste të reja në 24 orë

Vrasje dhe terrorizëm, OFL shënjestron 2 të dënuar në Mirditë dhe 1 në Lezhë

Tiranë, gjendet i vdekur 34-vjeçari në Dajt

Do të përllogariteshin vitet e dënimit, shtyhet seanca për Zani Çaushin

Aksidentet në shtator u rritën me 13.1%